חדש!

דפי פייסבוק מותאמים אישית עבור העסק שלך. אפשרות שילוב תכנים מהאתר. עיצוב וייעוץ שיווקי. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

קידום אתרים

אחד הנושאים החמים והמרתקים ביותר כיום ברשת הוא נושא קידום האתרים.

כידוע, לא יעזור להעלות לאוויר את האתר הכי יפה, והכי "מפוצץ", אם לא תהיה לנו דרך יעילה וזולה להביא את הגולשים דווקא אליו, ולא אל המתחרים שלכם.

העובדה שרוב הגלישה באינטרנט מתבצעת מנקודת התחלה של חיפוש אחר ביטוי כלשהו במנוע חיפוש (גוגל, ברוב המוחץ של המקרים) הביאה להתפתחותו של שוק עצום של קידום אתרים ומנגד, גם לשכלול מתמיד של שיטות החיפוש בהן נוקטת גוגל על מנת לדרג מדוע האתר שלכם יופיע בתוצאות החיפוש לפני (או למצער, אחרי) האתר של המתחרה המושבע שלכם.

באיזור העיקרי של הדף מובאים מס' טיפים לשיפור המיקום שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל.


אופטימיזציה החלפת קישורים תוכן איכותי
מאחורי כל אתר אינטרנט יושב קוד תכנותי שתפקידו לסדר ולהרכיב את מבנה ותוכן האתר. למקדמי אתרים ידועות עשרות טכניקות ונהלי כתיבת-קוד שמהווים בסיס המאפשר קידום של האתר.

מתן תשומת לב למאפיינים רבים אלה הינו קריטי אם מעוניינים שהאתר יוכל להתקדם מעלה בתוצאות החיפוש.

אחד המאפיינים שהכי חשובים לגוגל לגבי כל אתר ואתר (וכן לגבי כל דף פנימי בתוך האתר) הוא מה חושבים עליו בני אדם אחרים. ואיך יודעים זאת? גוגל מניחים את ההנחה, ובצדק, שאתר טוב ומעניין הוא אתר כזה שאתרים אחרים יוציאו אליו קישורים מתוך התוכן הפנימי אצלם.

מהר מאוד התפתח שוק של החלפת קישורים בו בעלי אתרים ומקדמי אתרים מוציאים קישורים ומקבלים קישורים נכנסים מבעלי אתרים אחרים. גם בנושא זה אין להקל ראש ולתת על כך דגש נרחב.

אין. אבל אין כמו תוכן ייחודי, מקורי ואיכותי כדי שגוגל יאהב את האתר שלכם. גם אם האתר שלכם לא עוסק בחדשות יומיומיות ואתם לא חושבים שיש לכם כ"כ הרבה מה לספר בנושא, מומלץ מאוד לדאוג לעדכון תדיר של האתר בתוכן ייחודי בנושא הרלבנטי אליו.

כתיבה של מאמרים מקצועיים בנושא שלכם, היא המפתח לקידום עצמי של האתר, בלא תלות באחרים. אגב, מאמרים הם מקום נהדר להוסיף קישורים פנימיים בתוך האתר.כל הזכויות שמורות © פיקאבו אינטראקטיב | קישורים